دستگاه لیزر ADSS

چهار طول موج ، ایمن ، همه فن حریف!

برای خرید لیزر ADSS با مشاوران ما تماس بگیرید.

این دستگاه دارای یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد. همچنین دارای نصب و آموزش رایگان در محل مشتری می باشد.

برای قیمت تماس بگیرید

برای دریافت قیمت شماره موبایل خود را وارد نمایید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند. یا با شماره 09224916671 تماس بگیرید.

Asset-1@4x
لیزر ADSS
demo-attachment-144-Group-125
Asset-3@4x-1

این دستگاه دارای ایزو ۱۳۴۸۵ می باشد

اجزا دستگاه لیزر موهای زائد ADSS

معرفی لیزر موهای زائد چهار طول موج ADSS

دستگاه لیزر ADSS (لیزر ADSS ۲۰۲۴) از طول موج بهینه 755 ، 808 ، 940 و 1064 نانومتر استفاده می‌کند و در نفوذ عمیق به درم ( جایی که فولیکول مو رشد می‌کند ) بسیار موثر است.

در این روش درمان ، یک سری پالس‌هایی با نفوذ کم و تکرار زیاد، درجه دمای فولیکول مو و محیط بافتی اطراف آن را تا 45 درجه سانتیگراد افزایش می‌دهد. این انتقال گرما به تدریج از کروموفورها به عنوان مخازن در بافت اطراف استفاده می کند تا بطور موثری فولیکول مو را گرم کند. این موضوع ، درکنار انرژی گرمایی که مستقیماً توسط فولیکول مو جذب می شود ، به فولیکول آسیب می زند و از رشد مجدد آن جلوگیری می کند.

ویژگی لیزر موهای زائد ۴ طول موج ADSS

 • - دارای سه طول موج الکس ، دایود و اندیاگ و طول موج جدید ۹۴۰ نانومتر
 • - کولینگ بسیار قدرتمند و هوشمند
 • - شامل تمام تیپ های پوستی
 • - دارای پاور Meanwell
 • - مناسب تمام تیپ های پوستی
 • - درمان بدون درد و دوران نقاهت
 • - دارای هندپیس سبک و ارگونومیک
اجزا دستگاه لیزر موهای زائد ADSS

اجزای لیزر ADSS 2024

 • – هندپیس با لیزربار برند Coherent
 • – صفحه نمایش 15.6 اینچی
 • – نگهدارنده هندپیس رادیاتور
 • – بردهای کنترلی لیزربار و سیستم خنک کنندگی
 • – پاورهای لیزربار و کولینگ و مدارهای کنترلی
 • – سوکت های پنوماتیک تخلیه و تعویض آب
 • – باکس حمل
 • – کابل پاور
 • – پدال
هندپیس دستگاه لیزر موهای زائد ADSS
هندپیس دستگاه لیزر موهای زائد ADSS

مزایای دستگاه لیزر چهار طول موج ADSS

جدول فنی لیزر موهای زائد ADSS

ویدئو لیزر ۴ طول موج ADSS

موارد منع مصرف دستگاه

توضیحات تکمیلی دستگاه لیزر چهار طول موج ADSS

امروزه لیزر موهای زائد محبوبترین و رایج ترین روش حذف موهای زائد در سراسر دنیا محسوب می شود. دستگاه های بسیار متنوع با سیستم های کاری متفاوت از برندهای مختلف وجود دارند که انتخاب بهترین دستگاه را بسیار سخت می‌کند؛ چراکه انتخاب بهترین دستگاه از حیث اثر بخشی بسیار به تیپ پوستی افراد آن منطقه وابسته است. مثلاً دستگاهی که برای مردم کشورهای اسکاندیناوی بسیار عالی است و رضایت حداکثری را به همراه داشته است، در برخی کشورهای آفریقایی اصلاً قابل استفاده نمیباشد. پس در این متن مبنا را تیپ پوستی مردم ایران زمین قرار میدهیم.

در حال حاضر ۴ نوع طول موج مختلف در حذف موهای زائد کاربرد دارد. یکی طول موج الکساندرایت ( ۷۵۵ نانومتر ) است که بیشترین اثر بخشی در حذف موهای زائد را دارد ولی برای کار با این طول موج نیاز به تیپ پوستی بسیار روشن است تا بدون سوزاندن پوست با قدرت بالای خود فولیکول های مو را تخریب کند. دیگر طول موج مؤثر در حذف موهای زائد دایود ( ۸۰۸ نانو متر ) است که بعد از الکساندرایت، بیشترین اثر بخشی در حذف موهای زائد را دارد ولی با این مزیت که الزامی بر استفاده روی پوست های بسیار روشن نیست و در پوست های روشن و تیره تر که الکساندرایت باید ضعیف باشد تا منجر به ایجاد سوختگی نگردد، به راحتی عمل تخریب فولیکول را انجام می‌دهد. طول موج دیگری که کارایی پایینی در حذف موهای زائد دارد و تنها برای پوست های خیلی تیره استفاده می‌شود، Nd:YAG ( ۱۰۶۴ نانومتر ) است. به علّت اینکه تیپ های پوستی خیلی تیره در کشور ما رایج نیست، این طول موج خیلی برای ایرانیان در لیزر موهای زائد آشنا نیست و بیشتر آن را با لیزرهای کیوسوئیچ پاک کننده تتو می شناسند که البته این یکی از مهمترین مزیت ها و کارایی این طول موج محسوب می‌شود.

لیزر بار :

لیزر بار مهم‌ترین قطعه در لیزر های سه طول موج است که کار تولید بیم های لیزر را انجام می‌دهد. لیزر سه طول موج ADSS هر سه طول موج مؤثر در حذف موهای زائد را تولید می‌کند که البته هر سه طول موج به اندازه یکدیگر تولید نمیشوند. تقریباً ۳۴٪ خروجی لیزر بار را طول موج ۸۰۸ نانومتر دایود تشکیل می‌دهد و ۲۵٪ آن را طول موج ۷۵۵ نانومتر الکساندرایت و ۲۵٪ شامل طول موج ۱۰۶۴ نانومتر Nd:YAG و ۱۷٪ شامل طول موج ۹۴۰ نانومتر است. بنابراین استفاده از این دستگاه بر روی تمامی تیپ های پوستی ( بجز تیپ پوستی بسیار تیره شش که تنها از Nd:YAG می‌تواند استفاده کند ) کاملاً میسر می‌باشد. برند لیزر بار این دستگاه Coherent آمریکا می باشد که یکی از بزرگ‌ترین و شاید مشهورترین کمپانی تولید لیزر بار در دنیا می باشد. طول عمر لیزر بار های این کمپانی، بیشترین طول عمر در دایودها یعنی بیست میلیون شات می‌باشد. جهت اطلاع از تولیدات و محصولات این کمپانی میتوانید به آدرس وبسایت کمپانی Coherent مراجعه بفرمایید.

این دستگاه ورژن سال 2024 می باشد. برای خرید لیزر ADSS 2024 با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

نتایج دستگاه لیزر موهای زائد ADSS

اینستاگرام بهدادطب

اینستاگرام بهدادطب را دنبال کنید تا از جدیدترین محصولات و همچنین به روز ترین اخبار حوزه زیبایی وسلامت با خبر شوید.

سبد خرید