هایفو 4 بعدی با rf فرکشنال

دستگاه هایفو چهار بعدی برای جوانسازی و لیفتینگ پوست استفاده می شود و تحریک کننده سطح کلاژن سازی پوست است. این دستگاه برای حذف چین و چروک و رینکل ها کاربرد زیادی دارد.

برای قیمت تماس بگیرید

برای دریافت قیمت شماره موبایل خود را وارد نمایید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند. یا با شماره 09224916671 تماس بگیرید.

Asset-1@4x
دستگاه هایفو 4 بعدی + rf فرکشنال بهدادطب
demo-attachment-144-Group-125
Asset-3@4x-1
هندپیس دستگاه هایفو 4 بعدی اورینتال + rf فرکشنال بهدادطب

معرفی هایفو 4 بعدی با RF فرکشنال

دستگاه چهار بعدی کاملا غیر تهاجمی و بی خطر است و دارای تاییدیه های لازم میباشد

با استفاده از این دستگاه می توان به طور مستقیم به لایه های SMAS رسید و این لایه را ارتقا بخشید. دستگاه هایفو 4 بعدی به طور جامع مشکلات شل و افتادگی پوست و مشکلات  ناشی از کلاژن سازی را بر طرف میکند. این دستگاه لایه دوم رتیکولار و اسمس به عمق 3 میلی متر زیر پوست نفوذ میکند   تا کلاژن را بازسازی کند و به پوست قوام ببخشد.

ویژگی هایفو 4 بعدی

هندپیس دستگاه هایفو 4 بعدی اورینتال + rf فرکشنال بهدادطب

این دستگاه دارای هندپیس RF Fractional است به طوری که در کنار هایفو  اضافه شده‌است . RF فرکشنال  دارای سوزن های بسیار ظریف  که قطر آنها 200 میکرون میباشد ، عمق نفوذ انها 3 میلی متر است و تعداد سوزن های آن 25 عدد است و زمانی که انرژی RF  آزاد میشود تحریک حرارتی در عمق بافت ،  صورت میگیرد

عملکرد RF سطحی تر از هایفو است و لیفت صورت ، کاهش چین و چروک سفت کردن و جوانسازی پوست ، بهبود رنگ پوست ، رفع منافذ باز و یکدست شدن بافت پوست را به صورت سطحی تر از هایفو انجام می دهد.

اجزا هایفو 4 بعدی به همراه rf فرکشنال

کاربرد هایفو 4 بعدی به همراه rf فرکشنال

مزایای هایفو 4 بعدی به همراه rf فرکشنال

جدول فنی دستگاه هایفو 4 بعدی

ویدئو لیزر سه طول موج ADSS

موارد منع مصرف و احتیاط دستگاه

توضیحات تکمیلی دستگاه هایفو 4 بعدی به همراه RF فرکشنال

بعد از انجام هایفو:
- احساس کرختی در موضع کاملاً طبیعی است و در عرض چند روز از بین خواهد رفت اگرچه این امر برای همه یکسان نیست و گاهاً برای بعضی افراد اتفاق نمی‌افتد.
- با انجام هایفو ممکن است اعصاب و یا سلول‌های مرکل آسیب ببینند و ترمیم آنها به زمان بیشتری نیاز دارد و در کمتر از 6 هفته درمان می‌گردد.

نتایج دستگاه هایفو 4 بعدی

اینستاگرام بهدادطب

اینستاگرام بهدادطب را دنبال کنید تا از جدیدترین محصولات و همچنین به روز ترین اخبار حوزه زیبایی وسلامت با خبر شوید.

سبد خرید