لیزر کیوسوئیچ بهدادطب

کیوسوئیچ ابرو ، بهترین راه برای از بین بردن تاتو ابرو

کیوسوئیچ ابرو، بهترین راه برای از بین بردن تتو ابرو

کیوسوئیچ ابرو، روشی برای از بین بردن جوهر رنگدانه ابروی تاتو شده با استفاده از پرتوهای نور با سرعت بالا است. در این درمان هیچ آسیبی به پوست نمی‌رسد و پوست دچار ناصافی و اسکار نخواهد شد. تاتو ابرو در واقع، یک نقاشی زیر جلدی است که با وارد کردن سوزن به بافت زیر پوست، رنگدانه‌ای رنگی تولید می‌کند که به طور دائم وارد بدن می‌شود. برخی از ابزارها برای پاک کردن تاتو اثر مخربی بر روی پوست دارند که در نهایت منجر به حذف تاتو می‌شود، اما به پوست اطراف آن هم آسیب می‌رساند. سرعت پاک کردن تاتو و تعداد جلسات مورد نیاز برای کیوسوئیچ ابرو به کیفیت رنگدانه، تراکم الگو، عمق جوهر و رنگ آن بستگی دارد. عملیات کیوسوئیچ ابرو با استفاده از مدرن‌ترین فناوری‌ها انجام می‌شود. قبلا از روش‌های جراحی بیشتری برای پاک کردن تاتو ابرو استفاده می‌شد اما امروزه به لطف فناوری‌های روز به راحتی می‌توان با دستگاه کیوسوئیچ، بدون درد با تاتوهای ناخواسته ابرو خداحافظی کرد.

کیوسوئیچ ابرو چگونه انجام می‌شود؟

کیوسوئیچ ابرو بر اساس اصل زیر عمل می‌کند:

تصاویر با طول موج‌های مختلف نور تهیه می‌شوند که امکان حذف رنگدانه‌های روشن و تیره را در اعماق مختلف فراهم می‌کند. در طول لیزر، رنگ به لایه‌های زیرین پوست نفوذ می‌کند و باعث تخریب رنگدانه‌ها می‌شود. هر چه رنگدانه‌ها فراوانتر باشند، انرژی بیشتری جذب آن می‌شود. این رنگ به وسیله انرژی لیزر، به ذرات میکروسکوپی تجزیه می‌شود که به طور طبیعی از بدن دفع می‌شوند.

رنگ تاتو با هر جلسه روشن‌تر می‌شود. کیوسوئیچ ابرو روی بافت بدون رنگ پوست تاثیر نمی‌گذارد و فقط رنگدانه را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بنابراین برای سلامتی بیمار کاملا بی‌خطر است. علاوه بر این، تولید کلاژن پوست را افزایش می‌دهد، خاصیت ارتجاعی پوست را بیشتر می‌کند و فرآیندهای بازسازی پوست را بهبود می‌بخشد.

بهترین راه برای پاک کردن تاتو ابرو

پاک کردن تاتو ابرو با لیزرکیوسوئیچ به عنوان یک روش جدید، کم عارضه و موثر که نیازی به آسیب به خود پوست و استفاده از مواد شیمیایی ندارد، بهترین راه برای پاک کردن تاتو ابرو محسوب می‌شود. در روش کیوسوئیچ ابرو، مولکول‌های رنگدانه را به ذرات کوچکی تجزیه می‌کنند که به طور طبیعی از طریق سیستم لنفاوی از بدن دفع می‌شوند. از آنجایی که در کیوسوئیچ ابرو هیچ آسیبی به پوست وارد نمی‌شود، این فرآیند سریع و بدون درد است. به دلیل ایمنی و حداقل تهاجم، لیزرکیوسوئیچ برای حذف ابرو بسیار مناسب است.

روند کیوسوئیچ ابرو چند جلسه طول می‌کشد؟

ممکن است چندین جلسه برای حذف کامل رنگدانه مورد نیاز باشد که تعداد آن‌ها به اندازه کار و عمق جوهر بستگی دارد. البته برای پاک کردن تاتو لب و خط چشم در اکثر موارد یک جلسه کافی است. برای تعیین تعداد جلسات کیوسوئیچ ابرو، ابتدا تاتو مورد بررسی قرار می‌گیرد. عناصری مانند اندازه، رنگ و عمق آن کنترل می‌شوند. مقدار رنگ استفاده شده نیز مهم است. اگر تاتو قرمزی داشته باشد یا بسیار قدیمی باشد، حذف آن بیشتر طول می‌کشد. کیوسوئیچ ابرو، بدون معاینه پوستی خوب ممکن است درست نباشد. در مرحله بعد، پوست کاملاً تمیز می‌شود. یک کرم بی‌حس کننده روی ناحیه ابرو اعمال می‌شود. بنابراین بیمار در حین لیزر کیوسوئیچ درد کمتری احساس می‌کند. این فرآیند با تنظیم دوز دستگاه کیوسوئیچ برای استفاده در سطح ابرو آغاز می‌شود. پس از لیزر، یک کرم آنتی بیوتیک و یک کرم مرطوب کننده مناسب برای نوع پوست داده می‌شود که باید بر روی محل ابرو اعمال کنید.

زمان پردازش کیوسوئیچ ابرو به اندازه تاتو دارد. به طور متوسط ​​این کار بین ۱۰ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. بعد از عمل، متخصص زیبایی ناحیه مورد نظر را با یک ماده ضد عفونی کننده و پانتنول درمان می‌کند و بیمار را به خانه می‌فرستد.

کدام رنگ تاتو ابرو راحت‌تر پاک می‌شود؟

از بین بردن تاتو مشکی، راحت‌تر و مهم‌تر است. رنگ‌های روشن نسبت به رنگ‌های تیره نیاز به کار بیشتری دارند. تاتو سیاه تمام نور لیزر را به خود جذب می‌کند؛ بنابراین نتایج راحت‌تر به دست می‌آیند. معمولاً در طی مراحل حذف خالکوبی با لیزر نیازی به بیهوشی نیست. با این حال، برخی از افراد حساس ممکن است نیاز به بی‌حسی موضعی داشته باشند. گاهی اوقات ممکن است تورم و قرمزی در ناحیه اعمال ظاهر شود. اما این مشکلات حداکثر ظرف یک هفته از بین می‌روند.

آیا همه می‌توانند کیوسوئیچ ابرو انجام دهند؟

تا زمانی که کیوسوئیچ ابرو توسط یک متخصص انجام شود، یک برنامه قابل اعتماد و بدون عوارض جانبی جدی است. اکثر مردم می‌توانند این کار را در آرامش و بدون نگرانی انجام دهند. با این حال، در برخی موارد خاص، حذف تاتو ممکن است مناسب نباشد که در ادامه آن‌ها را فهرست کرده ایم:

  • برای افراد زیر ۱۸ سال مناسب نیست.
  • کیوسوئیچ ابرو، برای زنان باردار توصیه نمی‌شود.
  • برای بیماران هپاتیت B و افراد مبتلا به بیماری‌های پوستی توصیه نمی‌شود.
  • پاک کردن تاتو ابرو روی زخم‌ها و زخم‌های باز توصیه نمی‌شود.
  • برای افراد مبتلا به اگزما یا عفونت‌های قارچی توصیه نمی‌شود.
  • بیماری‌های التهابی همراه با دمای بدن بالا (تب)
  • بیماری پوستی در ناحیه ابرو یا پسوریازیس
  • افرادی که پوست آن‌ها مستعد ایجاد اسکار کلوئیدی است.

کیوسوئیچ ابرو چقدر طول می‌کشد؟

برای کیوسوئیچ ابرو، جلسات در فواصل حداکثر ۶-۸ هفته استفاده می‌شود. با این حال، تعداد جلسات از فردی به فرد دیگر متفاوت است. رنگ و اندازه تاتو شما بر قیمت جلسه تاثیر می‌گذارد و تعداد جلسات بین ۳ تا ۱۰ جلسه متغیر است.

آیا بعد از پاک کردن تاتو ابرو با لیزرکیوسوئیچ جای زخم باقی خواهد ماند؟

پس از کیوسوئیچ ابرو، می‌توان به نتایج بسیار رضایت بخشی دست یافت. یک اسکار سفید و برجسته ممکن است بلافاصله پس از جراحی ظاهر شود. این اثرات پس از مدتی از بین خواهند رفت. کسانی که مایلند می‌توانند با انجام تاتو جدید در همان ناحیه، جای زخم موجود را بپوشانند. پس از انجام لیزرکیوسوئیچ، برخی از تاتو‌ها را نمی‌توان به طور کامل پاک کرد یا لکه‌های روشن یا تیره روی پوست باقی می‌ماند. این خطر برای تاتو‌های بسیار قدیمی و قرمز رنگ بیشتر است.

سخن آخر

کیوسوئیچ ابرو، بهترین راه برای حذف تاتو ابرو است؛ زیرا هیچ عارضه جانبی ندارد و بر بافت‌های اطراف ابرو هم اثر مخربی بر جا نمی‌گذارد. این روش بدون درد است و قرمزی ایجاد شده پس از آن طی چند ساعت از بین می‌رود. اگر شما نیز قصد دارید تاتو قدیمی ابروی خود را پاک کنید، به شما توصیه می‌کنم از دستگاه کیوسوئیچ برای اینکار استفاده کنید.

منبع مقاله : quartzclinique

اینستاگرام بهدادطب

اینستاگرام بهدادطب را دنبال کنید تا از جدیدترین محصولات و همچنین به روز ترین اخبار حوزه زیبایی وسلامت با خبر شوید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *