دستگاه لیزر کیوسوئیچ رومیزی ADSS

برای قیمت تماس بگیرید

برای دریافت قیمت شماره موبایل خود را وارد نمایید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند. یا با شماره 09224916671 تماس بگیرید.

Asset-1@4x
دستگاه کیوسوئیچ adss رومیزی
demo-attachment-144-Group-125
Asset-3@4x-1
دستگاه کیوسوئیچ adss رومیزی

معرفی لیزر کیوسوئیچ اندیاگ ADSS

دستگاه کیوسوئیچ رو میزی  ADSS یکی از پر قدرترین دستگاه های تتو ریمووال است که با قدرت بسیار بالایی که دارد از آن   برای رفع  تتوهای دائمی،ضایعات رنگدانه ای مانند : کک ومک ، آفتاب سوختگی، بارداری، پیری و همچنین لایه برداری (کربن تراپی) استفاده میکنند.

دستگاه لیزر کیوسوئیچ رو میزی ADSS  دارای دو لنز با طول موج های 1064 ،532 و لنز مخصوص کربن تراپی(1064 نانومتر) برای رفع ضایعات رنگدانه ای تیره و روشن استفاده میشود ؛دستگاه کیوسوئیچ small ndyag  با استفاده از لامپ زنون و لنز با طول موج های مختلف که دارد به راحتی در رنگ های تیره و روشن جذب میشود و آن ها را به ذرات ریز تبدیل میکند و در نتیجه تمامی رنگ های اضافه پوست را از بین میبرد.

دستگاه لیزر کیوسوئیچ رو میزی adss با فناوری نانوثانیه کار میکند و در کوتاه ترین زمان ممکن ضایعات رنگدانه ای را از بین میبرد بنابراین تعداد جلسات این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های مشابه کمتر است.

اجزای لیزر کیوسوئیچ ADSS : small ND-YAG

 • هندپیس دستگاه لیزر کیوسوئیچ adss : طراحی هندپیس لیزر کیوسوئیچ   adss به گونه ایست که به راحتی میتوان از آن استفاده کرد، هندپیس فوق العاده سبک و ارگونومیک است و به راحتی میتوان لنز های مختلف دستگاه رو روی آن نصب کرد.

  لنز های دستگاه کیوسوئیچ  ADSS small ND YAG :

  • – لنز 1064 نانومتر: از این لنز برای رفع  رنگ های تیره،تمامی ضایعات رنگدانه ای تیره مانند تتوهای تیره و کک و مکک های تیره که رنگ هایی مثل (مشکی؛قهوه ای تیره،آبی و خاکستری) دارند از این لنز استفاده میکنند.
  • – لنز 532 نانومتر: از این لنز برای رفع رنگ های روشن تمامی ضایعات رنگدانه ای روشن مانند تتوهای روشن و کک و مک های قرمز که رنگ هایی مثل (سبز،زرد،قرمز) از لنز 532 نانومتر استفاده میکنند.
  • – لنز کربن تراپی (1064 نانومتر): از این لنز با استفاده از ژل مخصوص کربن تراپی لایه برداری انجام میدهند که در نتیجه میتوان با انجام اینکارمنافذ با پوست را درمان کرد.

ویژگی کیوسوئیچ ADSS

دستگاه کیوسوئیچ adss رومیزی

کاربرد دستگاه لیزر کیوسوئیچ ADSS

جدول فنی دستگاه کیوسوئیچ ADSS

مزایا دستگاه لیزر کیوسوئیچ ADSS

ویدئو کیوسوئیچ ADSS

موارد منع و احتیاط دستگاه

توضیحات تکمیلی دستگاه کیوسوئیچ ADSS

منوی دستگاه لیزر کیوسوئیچ رو میزی ADSS  بسیار حرفه ای و آسان است که هر برای 5 کار مختلف منوی خاص خود را دارد :

 • .Eybrow Tattoo
 • .Lentigines
 • .Skin (Rejuvenation)
 • .Body Tattoo
 • .Brith mark

و همینطور دستگاه لیزر کیوسوئیچ رو میزی ADSS  به گونه ای طراحی شده است که برای انواع تایپ های پوستی مناسب است به همین  دلیل با هر نوع تیپ پوستی که هستید به راحتی میتوانید از این دستگاه برای پاک کردن تتو و یا رفع ضایعات رنگدانه ای استفاده کنید.

دلیل استفاده از لنز های مختلف برای رنگ های تیره و روشن چیست؟

در سال های گذشته برای از بین بردن رنگ های روشن هم از طول موج 1064 نانومتر  استفاده میکردند که برای ریموو رنگ های روشن باید  زمان و هزینه ی بالایی صرف میشد  و همینطور لنز 1064 نانومتر  به دلیل بلند بودن طول موج انرژی لازم برای جذب در رنگ های روشن ندارد و فقط در رنگ های تیره به راحتی جذب میشود و آنها را سریع از بین میبرد و دلیل استفاده از لنز 532 نانومتر  در این دستگاه این است که  رنگ های روشن تر سریع ( با کمترین زمان ) و با هزینه کمتر و بدون آسیب رسیدن به پوست از بین میروند.

یک نکته ی مهم در ریموو رنگ ها وجود دارد و آن هم این ست که رنگ سفید را با هیچ لنز و انرژی نمیتوان از بین برد چون جذب شدن در رنگ سفید بسیار دشوار است.

نتایج لیزر کیوسوئیچ ADSS

اینستاگرام بهدادطب

اینستاگرام بهدادطب را دنبال کنید تا از جدیدترین محصولات و همچنین به روز ترین اخبار حوزه زیبایی وسلامت با خبر شوید.

سبد خرید